Vértesszőlős Község honlapja - www.vertesszolos.hu - polg.hivatal@vertesszolos.hu | nyomtatta: vendég


Arculat
Régi | Új | Akadálymentes
Eszközök

April

25/04/2019

Mo Tu We Th Fr Sa Su
01/04/2019 (Monday)
1
02/04/2019 (Tuesday)
2
03/04/2019 (Wednesday)
3
04/04/2019 (Thursday)
4
05/04/2019 (Friday)
5
06/04/2019 (Saturday)
6
07/04/2019 (Sunday)
7
08/04/2019 (Monday)
8
09/04/2019 (Tuesday)
9
10/04/2019 (Wednesday)
10
11/04/2019 (Thursday)
11
12/04/2019 (Friday)
12
13/04/2019 (Saturday)
13
14/04/2019 (Sunday)
14
15/04/2019 (Monday)
15
16/04/2019 (Tuesday)
16
17/04/2019 (Wednesday)
17
18/04/2019 (Thursday)
18
19/04/2019 (Friday)
19
20/04/2019 (Saturday)
20
21/04/2019 (Sunday)
21
22/04/2019 (Monday)
22
23/04/2019 (Tuesday)
23
24/04/2019 (Wednesday)
24
25/04/2019 (Thursday)
25
26/04/2019 (Friday)
26
27/04/2019 (Saturday)
27
28/04/2019 (Sunday)
28
29/04/2019 (Monday)
29
30/04/2019 (Tuesday)
30

Hasznos hírek

Local Info Önkormányzati Hírportál hírei

Pályázatok

Változott a Tiszta udvar, virágos ház, és a Virágos Vértesszőlősért pályázatok beadási határideje

Vértesszőlős Község Önkormányzata képviselő-testületének 2019. április 11-én megtartott ülésén

További híreink

ELEKTRONIKUS HULLADÉK GYŰJTÉS 2019. ÁPRILIS 15-16. ÚJ HELYSZÍNEN!

A Vértesszőlősi Általános Iskola április 15-16-án elektronikai hulladékgyűjtést hirdetett meg a Vértesszőlősi lakosság körében. Időközben a helyszín technikai okok miatt megváltozott!

Papír - és elektronikai hulladékgyűjtés az iskolában

Tisztelt vértesszőlősi lakosok! A Vértesszőlősi Általános Iskola a korábbi évekhez hasonlóan idén is papírgyűjtést és elektronikai hulladékgyűjtést szervez az alábbi időpontokban:

Aktuális események

április
27
Szombat
Jótékonysági batyus Bál
Vértesszőlős, Közösségi Ház 27/04/2019 19:00 - 00:00
május
6
Hétfő
Papír és műanyag hulladékok elszállítása
Vértesszőlős 06/05/2019 00:00 - 00:00
június
17
Hétfő
Papír és műanyag hulladékok elszállítása
Vértesszőlős 17/06/2019 00:00 - 00:00
július
8
Hétfő
Papír és műanyag hulladékok elszállítása
Vértesszőlős 08/07/2019 00:00 - 00:00
augusztus
12
Hétfő
Papír és műanyag hulladékok elszállítása
Vértesszőlős 12/08/2019 00:00 - 00:00
szeptember
9
Hétfő
Papír és műanyag hulladékok elszállítása
Vértesszőlős 09/09/2019 00:00 - 00:00
Ideart Az oldal 102 ms alatt készült el. Felhasználó: vendég