Vértesszőlős Község honlapja - www.vertesszolos.hu - polg.hivatal@vertesszolos.hu | nyomtatta: vendég


Arculat
Régi | Új | Akadálymentes
Eszközök

April

25/04/2019

Mo Tu We Th Fr Sa Su
01/04/2019 (Monday)
1
02/04/2019 (Tuesday)
2
03/04/2019 (Wednesday)
3
04/04/2019 (Thursday)
4
05/04/2019 (Friday)
5
06/04/2019 (Saturday)
6
07/04/2019 (Sunday)
7
08/04/2019 (Monday)
8
09/04/2019 (Tuesday)
9
10/04/2019 (Wednesday)
10
11/04/2019 (Thursday)
11
12/04/2019 (Friday)
12
13/04/2019 (Saturday)
13
14/04/2019 (Sunday)
14
15/04/2019 (Monday)
15
16/04/2019 (Tuesday)
16
17/04/2019 (Wednesday)
17
18/04/2019 (Thursday)
18
19/04/2019 (Friday)
19
20/04/2019 (Saturday)
20
21/04/2019 (Sunday)
21
22/04/2019 (Monday)
22
23/04/2019 (Tuesday)
23
24/04/2019 (Wednesday)
24
25/04/2019 (Thursday)
25
26/04/2019 (Friday)
26
27/04/2019 (Saturday)
27
28/04/2019 (Sunday)
28
29/04/2019 (Monday)
29
30/04/2019 (Tuesday)
30

Hasznos hírek

Local Info Önkormányzati Hírportál hírei
#Főoldal# PERKAPU

{The directory PERKAPU }

#FIGYELEM! BIZONYOS PDF FÁJLOK MEGNYITÁSÁHOZ AZ ADOBE ACROBAT READER DC HASZNÁLATA LEHET SZÜKSÉGES! Az Adobe Acrobat Reader DC szoftver az, amivel a PDF-dokumentumok megbízhatóan megtekinthetők, nyomtathatók. A szoftver innen tölthető le. #
OBHGEPI_obhgepi_p26.jar
{Uploaded: }07/03/2018 09:20
{Size: }426.82 KB
{Number of downloads: }25
A nyomtatvány kitöltéséhez az Általános Nyomtatványkitöltő (ÁNYK) - keretprogram telepítése szükséges. (https://www.nav.gov.hu/nav/letoltesek/nyomtatvanykitolto_programok/nyomtatvany_apeh/keretprogramok/abevjava_install.html)
P26-18-01 nyomtatvány kitöltési útmutató
{Uploaded: }07/03/2018 09:06
{Size: }381.07 KB
{Number of downloads: }130
ŰRLAP KERESETLEVÉL BETERJESZTÉSÉHEZ JEGYZŐ BIRTOKVÉDELMI HATÁROZATÁNAK MEGVÁLTOZTATÁSA IRÁNTI PERBEN Megnyitás
OBHGEPI_obhgepi_k03.jar
{Uploaded: }07/03/2018 09:23
{Size: }427.67 KB
{Number of downloads: }10
A nyomtatvány kitöltéséhez az Általános Nyomtatványkitöltő (ÁNYK) - keretprogram telepítése szükséges. (https://www.nav.gov.hu/nav/letoltesek/nyomtatvanykitolto_programok/nyomtatvany_apeh/keretprogramok/abevjava_install.html)
K03-18-01 nyomtatvány kitöltési útmutató
{Uploaded: }07/03/2018 09:07
{Size: }395.2 KB
{Number of downloads: }154
ŰRLAP KERESETLEVÉL BENYÚJTÁSÁHOZ KÖZIGAZGATÁSI PERBEN Megnyitás
Ideart Az oldal 126 ms alatt készült el. Felhasználó: vendég