Vértesszőlős Község honlapja - www.vertesszolos.hu - polg.hivatal@vertesszolos.hu | nyomtatta: vendég


Arculat
Régi | Új | Akadálymentes
Eszközök

April

25/04/2019

Mo Tu We Th Fr Sa Su
01/04/2019 (Monday)
1
02/04/2019 (Tuesday)
2
03/04/2019 (Wednesday)
3
04/04/2019 (Thursday)
4
05/04/2019 (Friday)
5
06/04/2019 (Saturday)
6
07/04/2019 (Sunday)
7
08/04/2019 (Monday)
8
09/04/2019 (Tuesday)
9
10/04/2019 (Wednesday)
10
11/04/2019 (Thursday)
11
12/04/2019 (Friday)
12
13/04/2019 (Saturday)
13
14/04/2019 (Sunday)
14
15/04/2019 (Monday)
15
16/04/2019 (Tuesday)
16
17/04/2019 (Wednesday)
17
18/04/2019 (Thursday)
18
19/04/2019 (Friday)
19
20/04/2019 (Saturday)
20
21/04/2019 (Sunday)
21
22/04/2019 (Monday)
22
23/04/2019 (Tuesday)
23
24/04/2019 (Wednesday)
24
25/04/2019 (Thursday)
25
26/04/2019 (Friday)
26
27/04/2019 (Saturday)
27
28/04/2019 (Sunday)
28
29/04/2019 (Monday)
29
30/04/2019 (Tuesday)
30

Hasznos hírek

Local Info Önkormányzati Hírportál hírei
#Főoldal# Rongálás a Magyar Nemzeti Múzeum Vértesszőlősi kiállítóhelyén

Rongálás a Magyar Nemzeti Múzeum Vértesszőlősi kiállítóhelyén

{Published by:} Zoltánfi Zsuzsa 02/07/2017 {Read:}1625

Ismét értelmetlen rongálás történt a Magyar Nemzeti Múzeum Vértesszőlősi kiállítóhelyén.

Ismét értelmetlen rongálás történt a Magyar Nemzeti Múzeum Vértesszőlősi kiállítóhelyén.

Ismeretlen tettes az I. lelőhely tetején lévő egyik vas szellőző rácsot keretestül kitörte. Az elkövető a nemrégiben felújított épület vízvető védőlemezét is megrongálta.

A kiállítóhely gondnoka feljelentést tett a rendőrségen ismeretlen tettes ellen.

Kérjük a lakosságot, aki az üggyel kapcsolatban bár milyen információval rendelkezik, hívja a 06-80/555-111-es (Telefontanú) ingyenes zöld számot, ahol névtelenül tehetnek bejelentéseket, vagy Szaák Tibor főtörzszászlós KMB rendőrt a 06-30/496-9324 mobilszámon.

Köszönettel:

Zoltánfi Zsuzsanna
gondnok

{All articles of section Rendőrség:}

Közlekedés biztonsága elleni bűncselekmény [30/11/2017]

Felhívás tűzifavásárlás veszélyeire [21/09/2017]

Vadveszély az utakon [18/07/2017]

Hőguta veszély! [07/07/2017]

Rongálás a Magyar Nemzeti Múzeum Vértesszőlősi kiállítóhelyén [02/07/2017]

Hőségben is biztonságban! [22/06/2017]

Nem tarthatjuk meg a talált tárgyakat! [18/06/2017]

Telefonos csalások Ne dőljenek be a csalóknak! [18/06/2017]

Ideart Az oldal 97 ms alatt készült el. Felhasználó: vendég