Vértesszőlős Község honlapja - www.vertesszolos.hu - polg.hivatal@vertesszolos.hu | nyomtatta: vendég


Arculat
Régi | Új | Akadálymentes
Eszközök

April

25/04/2019

Mo Tu We Th Fr Sa Su
01/04/2019 (Monday)
1
02/04/2019 (Tuesday)
2
03/04/2019 (Wednesday)
3
04/04/2019 (Thursday)
4
05/04/2019 (Friday)
5
06/04/2019 (Saturday)
6
07/04/2019 (Sunday)
7
08/04/2019 (Monday)
8
09/04/2019 (Tuesday)
9
10/04/2019 (Wednesday)
10
11/04/2019 (Thursday)
11
12/04/2019 (Friday)
12
13/04/2019 (Saturday)
13
14/04/2019 (Sunday)
14
15/04/2019 (Monday)
15
16/04/2019 (Tuesday)
16
17/04/2019 (Wednesday)
17
18/04/2019 (Thursday)
18
19/04/2019 (Friday)
19
20/04/2019 (Saturday)
20
21/04/2019 (Sunday)
21
22/04/2019 (Monday)
22
23/04/2019 (Tuesday)
23
24/04/2019 (Wednesday)
24
25/04/2019 (Thursday)
25
26/04/2019 (Friday)
26
27/04/2019 (Saturday)
27
28/04/2019 (Sunday)
28
29/04/2019 (Monday)
29
30/04/2019 (Tuesday)
30

Hasznos hírek

Local Info Önkormányzati Hírportál hírei
#Főoldal# Tisztségviselők és ügyintézők

Tisztségviselők és ügyintézők

Cím: 2837 Vértesszőlős, Templom utca 57.

Tisztségviselők

Polgármester: Nagy Csaba
polg.hivatal@vertesszolos.hu
Telefon: 06-34/379-091

Alpolgármester: Zoltánfi Zsuzsanna
zoltanfizsuzsa@vertesszolos.hu
Telefon: 06-34/379-091

Jegyző: Dr. Lázár Gabriella
polg.hivatal@vertesszolos.hu
Telefon: 06-34/379-091/101


Ügyintézők

Fax: 06-34/379-091/111
 
Telefon: 06-34/379-674 és 379-091
 
Mobil: 06-30/579-3780 és 06-30/585-9056

Titkárság (Bujdosné Pap Éva)
379-091/101
-es mellék
polg.hivatal@vertesszolos.hu


Adóügyek (Pankotai Dóra)
379-091/104-es mellék
ado@vertesszolos.hu

Szociális – és gyámügyek, lakcím ügyek, anyakönyvvezetés, hagyatéki ügyek (Árva Lászlóné)
379-091/109
-es mellék
kata.arva@vertesszolos.hu

Pénzügyek (Tóthné Pammer Judit)
379-091/108-as mellék
penzugy@vertesszolos.hu

Gazdálkodás (Virág Pálné)
379-091/108-as mellék
gazdalkodas@vertesszolos.hu

Hatósági ügyek: birtokvédelem, panaszok, kereskedelmi ügyek (üzlet, telephely engedélyezések), növényvédelem, állatvédelem, építési szabályzat, vízügyi, útügyi feladatok (Szalai Regina)

379-091/106-os mellék
szalai.regina@vertesszolos.hu

Mentés

Ideart Az oldal 94 ms alatt készült el. Felhasználó: vendég